سوالات متداول

هر کارفرمایی در مسیر کوچینگ و آموزش و تنها برای رسیدن به بهترین نتایج مورد نظر میبایست توجه و تمرکز ویژه ای بر کارگاهها ؛ جلسات کوچینگ و نیز دوره های آموزش حضوری و آنلاین داشته تا به بهترین نتایج مورد نظر خود برسد و و از سرمایه گذاری مالی و زمانی خود بیشترین بهره رو ببرد

دوره ها و ورکشاپ های آنلاین سینا در تمام نقاط دنیا قابل دسترسی بوده و پرداخت ها نیز می تواند بصورت ریالی در داخل و یا از طریق روشهای بین المللی همچون Paypal یا کارتهای اعتباری در کشورهای دیگر صورت پذیرد.

معروفترین ؛ پر سابقه ترین و پر طرفدار ترین دوره های آموزشی سینا طراحی لایف استایل ۱ و ۲ می باشند که صدها دانش پذیر رو از بیش از ۱۵ کشور دنیا در کارنامه خود دارند. این دوره ها بصورت ویدیوهای ضبط شده بوده و شرکت کنندگان پس از خرید دوره به ویدیوها و ورک بوک های مربوطه دسترسی یافته و همینطور فرصت می یابند با لیدرهای آموزش یافته جلساتی رو برگزار نموده و همچنین بسته به پکیج خریداری شده در صورتی که عضو VIP بشوند از جلسات تکمیلی لایو و کوچینگ با خود سینا دژنابادی بهره مند گردند.

ضمانت رضایت سینا دژنابادی در سطح بین المللی رقیب ندارد. تیم ما بر این باور است که پول همراه احساسات پرداخت کننده و دریافت کننده اش جریان خود رو بدست می آورد. چنانچه شرکت کنندگان در دوره های حضوری و آنلاین VIP ما کلیه ویدیو ها و جلسات رو با تعهد شرکت نمایند و به ورک بوک ها و تمرینات معرفی شده رو تماماً به انجام رسانند و در نهایت عدم رضایت خود رو از دوره اعلام نمایند.

بدون سوال و جواب و فقط با بستن اکانت کاربری و تعهد اخلاقی به عدم استفاده از محتوای دریافت شده مبلغ سرمایه گذاری خود را پس خواهند گرفت. این یک ضمانت بی بدیل و نشان حسن نیت کار ماست.

همینطور همه شرکت کنندگان بسته های ما می توانند تا یک هفته پس از خریداری دوره در صورت عدم رضایت اولیه با همان شرایط بالا سرمایه گذاری خود رو عودت نمایند.

نظر سینا و کل تیم صندلی فرست کلاس رضایت و تغییر سبک زندگی علاقمندان به دوره ها می باشد.

با توجه به حجم بالای مراجعات و ترافیک تقاضا برای برگزاری جلسات با سینا ؛ فقط تعداد بسیار محدودی از مشتریان کوچینگ خصوصی توسط سینا پذیرفته می شوند که با توجه به هزینه بالای اونها روند مصاحبه و انتخاب توسط تیم ما انجام و در نهایت در صورت توافق همکاری صورت می گیرد.

تیم ما در کوچینگ صندلی فرست کلاس کانادا و آکادمی لایف استایل سینا دژنابادی آماده همکاری با متخصصین حوزه کارآفرینی ؛ توسعه فردی ؛ کوچینگ ؛ منتورینگ و همینطور مارکتینگ و فروش از سراسر دنیا می باشد.

 

لطفاً تمایل خود برای همکاری در خصوص ارائه محتوای آموزشی و محتوای مورد نظر را از طریق ایمیل info@sinadejnabadi.com یا واتساپ به شماره 5070445 647 1+ ارسال فرمایید.

 

تیم ما پس از بررسی محتوای شما در صورت تمایل متقابل با شما تماس حاصل خواهد نمود.