کتاب های سینا

canadian-success

موفقیت کانادایی (Canadian Success)

این کتاب مجموعه ای از داستان های ۱۰ مهاجر موفق ایرانی به کانادا است که هر کدام با گذر از موانع و سختی های مسیر به موفقیت در رشته های خود دست پیدا کرده اند. در بین اونها کار آفرینان ؛ متخصصین مهاجرت ؛ کوچ های حرفه ای ؛ متخصصین سرمایه گذاری و بیمه ؛ دندانپزشک و متخصصین املاک و وام شناخته شده در کانادا حضور دارند. کتاب موفقیت کانادایی رکورد پر فروش ترین کتاب آمازون رو در موضوع خودش داره و در بسیاری از سایت های معتبر خبری در زمان انتشار بهش پرداخته شده است.

bounce-back-to-success

بازگشت به موفقیت (Bounce Back to Success)

این کتاب مشارکت تعدادی از کارآفرینان و متخصصان ایرانی و غیر ایرانی با اسطوره بین المللی آقای برایان تریسی است که در زمان بحران جهانی کووید ۱۹ منتشر شده و از جهات مختلفی به گذار از بحران ها و شرایط سخت و بازگشت به موفقیت از دید نویسندگان کتاب می پردازد. این کتاب در زمان انتشار رکورد پر فروش ترین کتاب آمازون رو بدست آورد و در سایت های معتبری چون Google Book؛ Good Reads؛ ‌Bookshop.org و سایت های خبری مانند CNBC و Fox News منعکس شده است.

journey-to-home

سفر به خانه (Journey to Home)

داستان ۴۵ مهاجر موفق بین المللی در کانادا است که به روایت های خود در مورد کانادا ؛ مسیر رسیدن به این کشور و حسی که این کشور به عنوان خانه جدید می دهد می پردازند. این کتاب توسط افراد و سازمانهای معتبری در دولت کانادا و سازمانهای حرفه ای این کشور و روزنامه های معتبری چون Toronto Star مورد استقبال و تحسین قرار گرفته است.

property-trendsetters

Property Trendsetters

این کتاب تجربه و داستان ۱۰ متخصص موفق در صنعت ساختمان در تورنتوکانادا است که به ابعاد مختلفی ازصنعت ساختمان و املاک و سرمایه گذاری در کانادا می پردازد. این کتاب رکورد پرفروش ترین کتاب آمازون رو زمینه تخصصی خود در کارنامه دارد و در سایت های معتبری چون FOX؛ CBS؛ ‌Best Author News؛ Real Estate Headlines و سایت Google Books هم مورد توجه قرار گرفته است.

covid-acts-of-kindness

مهربانی های عصر کرونا (The Covid Acts Of Kindness)

این کتاب یادگار دوران کووید ۱۹ است که با مشارکت ۱۸۴ نویسنده و شرکت کننده به عنوان پروژه ای ماندگار در رکورد جهانی گینس به ثبت رسید تا نه تنها حاوی داستان ها و تصاویری از این دوران و مهربانیهای آدم ها در مواجهه به یک بحران جهانی باشد بلکه واقعاً در ابعاد جهانی نیز دارای یک عنوان معتبر گردد. این کتاب هم در Google Books و هم در سایت جهانی گینس مورد توجه قرار گرفته است.

تمامی کتاب های بالا از سایت آمازون قابل خرید می باشند؛ برای دانلود هر یک روی آن کلیک نمایید.