در حال نمایش 3 نتیجه

دوره VIP طراحی لایف استایل بانوان

بدون امتیاز 0 رای
خوشحالیم که شما رو در بین صدها دانش پذیر دوره های VIP طراحی لایف استایل بانوان می بینیم. این دوره از سال ۲۰۲۱ معرفی شده وبه طور متمرکز ۳ بار در سال  طبق تقویم سالیانه برگزار می شود. هدف ما از برگزاری این دوره تمرکز بر توانمند سازی و توسعه فردی زنان فارسی زبان دنیا می باشد.  این دوره با دانش پذیرانی از بیش از ۲۰ کشور دنیا برگزار شده است
8,900,000 تومان

طراحی لایف استایل 1

خوشحالیم که شما رو در بین صدها دانش پذیر دوره های طراحی لایف استایل ۱ می بینیم. این دوره از سال ۲۰۲۰ همزمان با پندمی کووید ۱۹ در دنیا معرفی شد تا در شرایط بحرانی برای نگاه داشتن و مدیریت یک سبک زندگی ایده آل منبعی مورد اعتماد برای ما باشد. شما در این دوره می توانید از مجموعه ای از ویدیوهای ضبط شده و دفترچه های تمرین که درپنل کاربری شما قرارداده شده استفاده نموده و همچنین با لیدرهای تربیت شده تیم صندلی فرست کلاس پشتیبانی واتساپی دریافت نماید. همینطور با شرکت در این دوره فرصت خواهید یافت در وبینارها و ورک شاپ هایی که برای دانش پذیران دوره های مختلف تیم آموزش و کوچینگ سینا دژنابادی برگزار می شود شرکت نمایید.
1,200,000 تومان

طراحی لایف استایل 2

بدون امتیاز 0 رای
خوشحالیم که شما رو در بین صدها دانش پذیر دوره های طراحی لایف استایل ۲ می بینیم. این دوره از سال ۲۰۲۰ همزمان با پندمی کووید ۱۹ در دنیا و پس از دوره طراحی لایف استایل ۱ برای ورود به یک سطح پیشرفته معرفی شد تا در شرایط بحرانی برای نگاه داشتن و مدیریت یک سبک زندگی ایده آل منبعی مورد اعتماد برای ما باشد. شما در این دوره می توانید از مجموعه ای از ویدیوهای ضبط شده و دفترچه های تمرین که درپنل کاربری شما قرارداده شده استفاده نموده و همچنین با لیدرهای تربیت شده تیم صندلی فرست کلاس پشتیبانی واتساپی دریافت نماید. همینطور با شرکت در این دوره فرصت خواهید یافت در وبینارها و ورک شاپ هایی که برای دانش پذیران دوره های مختلف تیم آموزش و کوچینگ سینا دژنابادی برگزار می شود شرکت نمایید. لازم به ذکر است برای تهیه این دوره شما نیاز به گذراندن دوره طراحی لایف استایل ۱ به عنوان پیش نیاز دوره تان دارد.
2,000,000 تومان